15 Şubat 2019 Cuma

En İyi Wax Tavsiye 2019

Bu yazımızda imajınızı çarpıcı şekilde yansıtmak için yardımına müracaat ettiğimiz en iyi wax tavsiye hakkında bilgi vereceğiz.

En İyi Wax 2019

Wax tavsiye, sahip olduğu güçlü yapısı ve kalıcı sonuçlar sunan wax, erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Kalıcı ve uzun vade de saçımızın istediğimiz şekilde kalmasını sağlamaktadır. Wax tavsiye, balmumu gibi bir yapıya sahip olmakta ve kalıp şeklinde saçta kalabilmektedir. O yüzden nohut büyüklüğünde elimizin içine aldığımız waxı iyice elimizde yayarak hazırladıktan sonra saçımıza istediğimiz şekle göre sürmeliyiz. Unutmayalım ki gün boyu güçlü etkiye sahip olan waxı doğru tercih etmemiz gerekmektedir.

Wax Öneri

En iyi wax tavsiye,  wax çeşitleri ve markaları oldukça fazla bulunmaktadır. Bunlar arasında kil bazlı özelliğe sahip olan Hanz de Fuko Claymation, saça dokunaklı bir yapı sağlamaktadır. En iyi wax tavsiye, ayrıca hemen hemen aynı özelliklere sahip olan ve ayrıca kalıcı bir şekil sağlayan HDF Claymation da tercih edilenler arasındadır. Yalnız bu ismini verdiğimiz markalar piyasadaki diğer waxlardan fiyat olarak biraz pahalıdır. Bazı wax markalarını şöyle sıralayabiliriz;
  • Schwarzkopf Osis Mess Up Wax
  • Toni&Guy Wax

Wax Tavsiye 2019

Wax tavsiye 2018, ultra mat ve bir o kadar da hareketli olmasını istediğimiz saçlarımız için isimlerini sırasıyla yazmış olduğumuz wax markalarından bir kaçını detaylı bir şekilde tanıyalım.
Schwarzkopf Osis Mess Up, dünya genelinde en çok rağbet gören wax markalarından birisidir. Wax tavsiye 2018, saçlarımızın mat ve hareketli görünmesine yardımcı olarak saçlarımızın tüm katlarının ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. Saçımızı ağırlaştırmadan, yağsız, bir o kadar kuru ve güçlü bir görünüm kazanmasına imkan sağlamaktadır. İçerisinde bulunan pigmentler ve carnauba ile kusursuz bir saç şekilleri elde etmekteyiz.
Toni&Guy Wax, wax tavsiye 2018 içeriği ve yapısıyla en iyi saç şekline olanak sağlamakta olan bu ürün, erkekler tarafından tercih edilen şekillendiriciler arasındadır. Saçımıza hafif bir uygulama ile saçımızı şekillendirip dolgunluğun yanında saçımıza hacim vermektedir. Böylelikle şekillenen saçımız doğal ve mat bir görünüme sahip olmanın keyfini çıkaracağız.
Etiketler: en iyi wax, wax tavsiye, wax öneri, en iyi wax 2019

0 yorum:

Yorum Gönder

En İyi Wax Tavsiye 2019 Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

En İyi Wax Tavsiye 2019 başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
En İyi Wax Tavsiye 2019 başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.