2 Temmuz 2018 Pazartesi

Strateji Oyunları Tavsiyesi

Strateji Oyunları TavsiyesiCanınız sıkılıyorsa strateji oyunları tavsiyesi ile daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bilgisayar oyunları günümüzde de hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturmaya devam etmektedir. Özellikle genç kitlenin ilgisini çekmeye devam eden bilgisayar oyunları günümüzü güzel geçirmemize yardımcı olmaktadır. Pek çok tür arasında strateji oyunlarını düşünen kişiler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu kadar fazla strateji oyunları tavsiyesi konusunda sizler için en güzellerini bir araya getiriyoruz. Strateji oyunları tavsiyesi listemiz ile zamanınızı en iyi şekilde geçireceğiniz oyunlara rahatlıkla sizde kavuşabilirsiniz. Türkiye’de strateji oyunları diğer türlere göre daha az oynansa bile severleri de oldukça fazladır.

En İyi Strateji Oyunları Tavsiyesi


Buradan en iyi strateji oyunları tavsiyesine bakarak farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Banished

Oyunda herşeyi kontrol edebilirsiniz. Köylülerin kıyafetleri ve alet edevatlarına kadar her şey sizin elinizdedir. Oyun içerisinde mod desteği var ve modlar oyuna son derece katkı sağlamaktadır.

Company of Heroes

Dünyaca devamlı olarak oynanan ve son derece popüler bir oyun olan Company of Heroes serisi, gerçek zamanlı bir strateji oyunu olarak yer almaktadır. Oyunda İkinci Dünya Savaşının Rusya cephesini yönetmeye devam ederken her dakika düşünebilmek ve taktik geliştirmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle strateji seven kişileri müptelası haline getirmiş olan Company of Heroes, eminiz sizi de etkilemektedir. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak yer alan seçenekleri ile beraber en iyi strateji oyunları tavsiyesi içerisindedir.

Age Of Empires Serisi

1997 tarihinden bu yana strateji oyunu severleri bir araya getirmeye devam eden Age of Empires serisi, severleri ile bir araya gelmektedir. Senelerdir toplamış oyuncu kitlesini kaybetmeden ve bu kitleyi artırarak büyütmeye devam eden Age of Empires, en iyi strateji oyunları tavsiyesi 2018 listesinin onur konuğu olarak yer alıyor.

Strateji Oyunları Tavsiyesi 2018


İnternet adresimiz strateji oyunları tavsiyesi 2018 konusunda en sevilen oyunları sizler içi hazırladı. Oyun severlerin vazgeçilmezi olarak yer alan strateji oyunlarını sizler için derledik. Android ve iOS cihazlardan oynanabilen strateji oyunları tavsiyesi 2018 hazırladığımız adreste bulunan strateji oyunlarını inceleyerek sizde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Etiketler: strateji oyunları tavsiye, strateji oyunları tavsiyesi, strateji oyunları tavsiyeleri, strateji oyunları tavsiyesi 2018, en iyi strateji oyunları, en iyi strateji oyunları 2018, en iyi strateji oyunları tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Strateji Oyunları Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Strateji Oyunları Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Strateji Oyunları Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.