10 Temmuz 2018 Salı

Ruj Tavsiyesi

Ruj TavsiyesiSizde ruj tavsiyesi yazımızda yer alan marka tavsiyeleri ile dudaklarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz. Ruj rengini ve tonlarını seçme konusunda sorun yaşıyorsanız dudağınızda duruşundan en çok zevk alacağınız ruj tavsiyesi sizin için en iyi olarak yer almaktadır. Ancak eğer ten renginiz ve dudak yapınızla son derece uyumlu bir ruj tonu bulmak istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Bu yazımız içerisinde bazı cilt renklerine ve dudak şekillerine göre ruj tonu ve renk tavsiyeleri sunuyoruz. Sizde en uygun ruj tavsiyesi üzerine tavsiye verebiliriz.

En İyi Ruj Tavsiyesi


İnternet üzerinden en iyi ruj tavsiyesine bakarak kendinizi daha özel hissedebilirsiniz. Ten renginize uygun en iyi ruj tavsiyesi zaten oldukça özgürdür. Ama iş en can alıcı tonu ise en iyi ruj tavsiyesine geldiğinde sizler için tercih etmeniz gereken rengin seçilmesidir. Sıcak tonlarda seçilecek olan renkleri ten renk tonunuz ile harika bir uyum sağlamaktadır.

Golden Rose Velvet Matte

Yumuşacık ve sürümü son derece kolaydır. Bununla beraber paraben içermemesi artı bir özellik katmaktadır.

MAC (Taupe)

Kahve alt tonlarının yanında buğday tenlilerde iyi bir şekilde duran bu rujun sürümü son derece kolaydır.

Pastel Day Long Lipcolor

Dudağı kurumayan ürün nemlendirilmeden önce nemlendirme istememektedir. Bununla beraber yapısı sıvı olduğu için az miktarda ürünle çift kat uygulama gerektirmektedir.

MAC (Chili)

Ürün özellikle bohem stildeki kombinlerde harika durabilmektedir.

Ruj Tavsiyesi 2018


Burada ruj tavsiyesi 2018 yazısını inceleyerek cilt tipinize en uygun modeli satın alabilirsiniz. Cilt tiplerinizde beyazlık durumlarına göre ruj tavsiyesi 2018 seçimini iyi ayarlamak gerekmektedir. Çok açık renkli bir teniniz bulunuyorsa koyu tonlarda bir ruju çok tavsiye vermiyoruz. Bunun nedeni bizim aradığımız doğal bir çekicilik yakalayabilmenizdir. Açık tenli kişilerin ruj tavsiyesi 2018 seçiminde bu aşırılık düzeyine kaçmaması gerekir. Yazımız üzerinde yer alan makyaj seçenekleri sayesinde sizde en özel görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Doğru makyaj kullanımı sizleri gecenin özel yıldızı yapacaktır. Bu önerilerimiz dikkate alarak ten durumunuza en uygun ruj markasını satın alabilirsiniz.

Etiketler: ruj tavsiyesi, en iyi ruj tavsiyesi, ruj tavsiyesi 2018, en iyi ruj tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Ruj Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Ruj Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Ruj Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.