8 Temmuz 2018 Pazar

Ram Tavsiyesi

Ram Tavsiyesi
Burada yazılan ram tavsiyesi ile memnun kaldığının ürünleri arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Ram tavsiyesi konusunda dikkat edilecek konulardan bir tanesi bilgisayarınızın anakartı ile uyumlu olup olup olmadığıdır. Ayrıca eğer farklı bir RAM ile kullanmak istiyorsanız o zaman frekanslarının (Mhz) durumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Yanlış kullanım ile anakart RAM hatası olan kesik kesik ses çıkarmaktadır.Birde ram tavsiyesine bakıldığı durumlar üzerindeki Mhz’nin büyüklüğü daha fazla performans ve güç demek anlamına gelmektedir.

En İyi Ram Tavsiyesi


İnternet üzerinden en iyi ram tavsiyesine bakarak doğru modelleri satın almak gerekir. Diğer önemli konulardan bir tanesi anakartınız maximum kaç GB RAM desteklemsi durumunda o kadarını kullanmanız gerektiğidir. İşletim Sisteminiz 4 GB ve üstü bulunuyorsa RAM kullanımları için 64 Bit kullanmalısınız. RAM Tipleride genel olarak DDR2, DDR3 ve son zamanların en popüler en iyi ram tavsiyesi DDR4‘ler yaygın şekilde bulunmaktadır. anakartınızın buna uyumlu ve desteklemesi gerekmektedir. Bilgisayarınızın donanımsal özellikleri en iyi ram tavsiyesi konusunda önemli konular arasındadır.

Ram Tavsiyesi 2018


Farklı modeller içerisinde, ram tavsiyesi 2018 verilirken uzman yorumları ele alıyoruz.

GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz

Oyuncular tarafından sevilen GSKILL serisi en iyi oyuncaları kasmadan oynamak için tasarlanmıştır.

Kingston Hyperx Fury Black

Kingston Hyperx Fury Black en zorlu oyunların bile üstesinden tam olarak gelebilmektedir. Sunucu platformunu en iyi şekilde algılayarak, yayınlanan en yüksek frekans içerisinde otomatik olarak hız aşırtması yapacaktır. Bu özelliği sayesinde tahribatı otomatik olarak önleyebilirsiniz.

Hi-Level

Oyununuz hararetli bir şekilde devam ederken serinliğini en iyi şekilde korumaktadır. Yüksek hızlara ulaşabilmek adına voltaj değişikliği yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Ram tavsiyesi 2018 bakmadan önce ilk olarak anakartımızın bilgilerini tam olarak öğrenmeliyiz. Bunun için anakartımızın bize vermiş olduğu özellikleri bilmemiz son derece önemlidir.

Anakartımızın ram tavsiyesi 2018 konusunda bize verdiği teknolojiyi bilmemiz gerekmektedir. DDR, DDR2, DDR3 ya da DDR4 tipini bilmemiz önemlidir. Bu özellikler anakartımıza uyumluluğunu göstermektedir. Bilgisayarınız anakart hangisini destekliyorsa o ram tavsiyesi 2018 konusunda kategorideki seçeneklere hemen bakabilirsiniz.

Etiketler: ram tavsiyesi, ram tavsiyesi 2018, en iyi ram tavsiyesi, en iyi ram tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Ram Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Ram Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Ram Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.