10 Temmuz 2018 Salı

Fondöten Tavsiyesi

Fondöten TavsiyesiReklamlarda görülen ya da arkadaşlarının fondöten tavsiyesi ile memnun kaldığını açıkları ürünler konusunda sıkıntı yaşıyorsan yazımızı hemen okuyabilirsiniz. Güzellik marketinde deneyip aldığın fondöten eve geldiğinde farklı görünebilir. Şimdi doğru fondöten tavsiyesi konusunda bilmen gereken konuları sizlerle bir araya getiriyoruz.

Fondöten satın alırken güneş ışında denemenizi öneriyoruz. Fondötenini boynuna sürdüğünde, ten renginle aynı tonda bulunuyorsa o fondöten doğru renkte yer almaktadır. Fondöten tavsiyesi doğru uygulama son derece önemlidir.

En İyi Fondöten Tavsiyesi


İnternet üzerinden en iyi fondöten tavsiyesine bakarak alt tonları seçmen son derece önemlidir. Cilt alt tonunu belirledikten sonra bu ürünleri satın alabilirsiniz. Özellikle en iyi fondöten tavsiyesi konusunda yaz ayları içerisinde ince yapılı fondötenleri tercih etmeniz gerekmektedir. Göz altı kapatıcın daha yoğun olması fondöten için geçerli olmamaktadır. Son dönemlerde fondötenin amacı cilt kusurlarını kapatmaktan ziyade cildini güzelleştirmesi yönünde olmaktadır. Doğru bir seçim için en iyi fondöten tavsiyesi konusunda bu ürünlere göz atabilirsiniz.

L’Oreal Paris True Match

Fondötenden beklentiniz kapatıcılık konusunda ise, bu fondötene kesinlikle bakmanızı öneriyoruz. Ürünü fırça ile uygularsanız daha güzel kapatacaktır.

Flormar HD

HD özelliği ile kameralarda sizlere kusursuz bir cilt sunan ürün cildiniz ile inanılmaz güzel bütünleşiyor.

Maybelline Affinitone

Cildinize sürdüğünüz zaman hissetmeyeceğiniz ürün cilt kusurlarınızı kapatan, saten bitişi ile cildinizi donuk göstermeyen ürünleri satın alabilirsiniz.

Revlon Colorstay

Kuru karma cilt ve yağlı ciltler için iki ayrı çeşidi bulunan Revlon Colorstay cildinize uygun olanı seçtiğiniz takdirde iyi bir kapatıcılık özelliği bulunmaktadır.

Fondöten Tavsiyesi 2018


Fondöten markalarının pek çok farklı tonları olduğu gibi, fondöten tavsiyesi 2018 verilirken her cilt tipine uygun farklı formülleri de bulunmaktadır. Eğer cildin yağlı durumda bulunuyorsa pudra yapıdaki fondöten tavsiyesi 2018 ürünlerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Fondöten pudralar cilt üzerindeki fazla yağı emerek mat görünüm sunmaktadır. Bununla beraber mat görünüm veren bir fondötenin üzerine transparan pudra işlemi uygulayarak da yağlı görünümün önüne geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan fondöten tavsiyesi 2018 yazımızda en doğru modelleri kullanabilirsiniz.

Etiketler: fondöten tavsiyesi, en iyi fondöten tavsiyesi, fondöten tavsiyesi 2018, en iyi fondöten tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Fondöten Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Fondöten Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Fondöten Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.