7 Temmuz 2018 Cumartesi

Bot Tavsiyesi

Bot TavsiyesiBot çeşitleri, kış sezonunun gelmesi ile beraber birbirinden çarpıcı tasarımlarla vitrinlerdeki yerini almaya başlamıştır. İçerisinde yer aldığı kombinlerin şeklini değiştirecek olan bot tavsiyesi seçimleri ile spor ya da klasik gibi pek çok farklı kullanıma uyum sağlayabilirsiniz.Beden yapınıza göre kıyafet ve bot tavsiyesine uyarak ürünü satın alırsanız kendinizi daha formda hissedebilir ve kıyafetlerinizle, bedeninizi uyum içinde bulundurabilirsiniz. Atletik bir yapınız bulunuyorsa dolgu topuklu ve kalın topuklu çizme botlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Bayanlar görüntünüzü zarif gösterebilmek için bot tavsiyesi konusunda ince topukluları satın alabilirsiniz.

En İyi Bot Tavsiyesi


Kum saati şeklinde vücudunuz bulunuyorsa ayak bilek kısmını çevreleyen en iyi bot tavsiyesini dinlemeniz gerekmektedir. Bacak boyunuz kısa olması durumunda diz üstü çizmelerden uzak durmanızı öneriyoruz. Bu konu en iyi bot tavsiyesi kısa bot tercihleri ideal seçim olarak yer almaktadır. Bacak boyunuz uzun olması durumunda sivri burunlu çizmelerden uzak durmanızı öneriyoruz. Uzun ve topuklu en iyi bot tavsiyesi sizin için idealdir. Bilekleriniz ince ise dolgu topukları kullanmamanız gerekir.

Keen Durand

Dağda, bayırda veya sokak aralarında her yerde güvenle Keen Durand markasını kullanabilirsiniz.

Columbia - North Face

Kış ayı içerisinde ayaklarınızı sıcak tutmanızı sağlayan Columbia - North Face günümüzde de en çok satılan ürünler arasındadır.

Harley Davidson

Harley Davidson bot ve çizmeleri asi ruhu ile beraber sokak modasının efsanesi olmaya devam ediyor. Harley bot kaliteye verdiği önem sayesinde dikkat çekici bir stil yaratıyor.

Bot Tavsiyesi 2018


Bot tavsiyesi 2018 alırken outdoor ürünleri içerisinde en önemli malzemeler arasındadır. Doğru Bot tavsiyesi 2018 ürünü aldığınız zaman tüm dünyayı dolaşabilecek gibi hissedebilirsiniz. Yanlış botu aldığınız zaman parmak ve topuklarınızdaki acı nedeniyle ufak bir yürüyüş size maratondan daha uzun gibi gelmektedir. Bu tür durumlarda sadece ayaklarınız değil tüm vücudunuz etkilenmektedir. Satın almak için kafanıza koyduğunuz bot tavsiyesi 2018 modellerinin her zaman yarım numara dahi küçüğü sizlere önerilse bile, doğru numaranızı bulana ürünü satın almayın. Gerekirse farklı, ayağınızı rahat ettirecek diğer markaları inceleyin.

Etiketler: bot tavsiyesi, bot tavsiyesi 2018, en iyi bot tavsiyesi, en iyi bot tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Bot Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Bot Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Bot Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.