6 Temmuz 2018 Cuma

Antivirüs Tavsiyesi

Antivirüs TavsiyesiYazılım alanında en ufak açıklık durumunda bile bilgilerimizin sızdırılabileceği şu zamanlarda kişisel bilgisayarları güvenilir bir şekilde tutmak son derece zorlu hale gelmiştir. Bu yüzden pek çok insan antivirüs tavsiyesine ihtiyaç duyabilmektedir.

Programların sadece güvenlik konusunda değil verdiği performans ve kolay kullanımı da önemli konular arasındadır 2018 yılının antivirüs tavsiyesi konusunda en iyilerini sizler için bir araya getiriyoruz. İnternet adresimiz en başarılı antivirüs tavsiyesini bir araya getirdi.

En İyi Antivirüs Tavsiyesi


Son dönemlerde işletim sistemleri hızlı ilerlemesi ile beraber virüslere karşı daha dayanıklı duruma gelmiştir. Bununla beraber her ihtimale karşı tedbir amacıyla en iyi antivirüs tavsiyesi programları 2018 PC listemizde sizler için sunuyoruz.

Avast Antivirüs

Senelerdir Antivirüs yazılımları üzerinde çalışmaya devam eden Avast’ın, ücretsiz olarak paylaştığı ve sürekli güncel halde yer aldığı Avast Free Antivirüs yazılımı sahip olduğunuz bilgisayarınızı virüslerden ve güvenlik tehditlerinden korumaktadır.

Avira Antivirüs

Ücretsiz olarak en iyi antivirüs tavsiyesi yazılımları içerisinde alternatif programlar arasında bulunan Avira, özellikle diğer rakiplerinin aksine hafif yapısı ile adından söz ettiriyor. Bilgisayarınızın kaynağını çok düşük oranda tüketmeye devam eden yazılım hızlı yapısı ile beraber sisteminizi taramaktadır.

Norton Security

Yıllardır en çok bilinen en iyi antivirüs tavsiyesi çözümleri arasında yer alan Norton, son dönemlerde kullanıcılarla bir araya getirdiği Norton Security yazılımını farklı paketler üzerinden sunmaktadır.

Antivirüs Tavsiyesi 2018


İnternete bağlı durumda bulunuyorken bilgisayarınızda yer alan zararlılara yönelik hiçbir korumanız bulunmuyorsa risk altında yer alıyorsunuz. Antivirüs tavsiyesi 2018 alanında iyi antivirüslerin ve anti-zararlı yazılımlarının para satıldığı pek çok kişi bilmektedir. Bununla beraber hem çok iyi, hem de ücretsiz olarak yer alan antivirüs programları da yer almaktadır Zararlılara, casus yazılımlara ve güvenlik tehditlerine en iyi şekilde etki koruma sağlayan antivirüs tavsiyesi 2018 ürünleri bilgisayarınızın hem performansını hem de ömrünü uzatmaktadır. Antivirüs yazılımı kötü niyetli kodları algılamak adına farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu uygulamalar içerisinde yazılımların davranışlarını takip etmek ve düzenli tarama yapmaktır. Sizde antivirüs tavsiyesi 2018 yazımızı okuyarak en doğru programları kullanabilirsiniz.

Etiketler: antivirüs tavsiyesi, en iyi antivirüs tavsiyesi, antivirüs tavsiyesi 2018, en iyi antivirüs tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Antivirüs Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Antivirüs Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Antivirüs Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.