10 Temmuz 2018 Salı

Anakart Tavsiyesi

Anakart TavsiyesiAnakart seçimi son derece zor bir işlemdir. Onca model arasında seçim yaparak, size en uygun en doğru olanı bulmanız gerekmektedir. Bu nedenle anakart tavsiyesi konusunda dikkat etmeniz konular yer almaktadır. Bu yazımız içerisinde sizde kendinize en uygun anakart modellerini seçebilirsiniz. Anakart tavsiyesine bakıldığı zaman bazı ana maddelere dikkat edilmesi gerekir. Bilgisayar toplanması sırasında, eğer kısıtlı bir bütçe ile hareket edilmesi durumunda, kullanıcılar ilk olarak anakart fiyatından tasarruf etmektedir. Ucuz fiyatlı anakart sizin için hesaplı görünse de uyumsuz ve yetersiz bir modeli satın aldığınız zaman, daha büyük problemler görülebilmektedir. Yani sadece anakart tavsiyesinde fiyat odağında olmamak gerekmektedir.

En İyi Anakart Tavsiyesi


Anakart işlemci uyumu son derece önemlidir. İlk olarak sisteminize hayat verecek parça olarak yer alan işlemci, en iyi anakart tavsiyesinde bulunan modellerine göre farklılık göstermektedir. Bu anlamda işlemciye dikkat etmeniz gerekmektedir. Yani en iyi anakart tavsiyesi verilirken işlemciye göre anakart seçmeniz gerekmektedir. Bu noktada işlemci markası ve soket tipi karşınıza iki durum olarak yer alıyor. AMD ve Intel arasında seçim yapılması da sizlerin tercihine göre değişmektedir. Sizin satın almayı arzu ettiğiniz en iyi anakart tavsiyesi modelleri bu aralıkta yer almaktadır.

Anakart Tavsiyesi 2018


Anakart tavsiyesi 2018 ürünleri incelerken dikkat edilecek konular arasında kasanız ile anakart arasındaki uyumu önemlidir. Seçim aralığınız da zaten bu ölçütte ilerlemesi gerekmektedir. İlk olarak anakart tavsiyesi 2018 ürünleri konusunda uygun şekilde işlemci ile PC’nizin kalbini oluşturması gerekmektedir. Seçtiğiniz anakart modelinin satın alacağınız kasa ile uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Full Tower olarak adlandırılan kasalar genel olarak birçok modele uyumlu olmaktadır. Anakart alırken aklınızdaki kasa boyutlarına göre bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

MSI Z97 Gaming 5

Oyun tutkunları için sınıfının en son teknolojisini ve en iyi özelliklerini sunan ana kartların başında yer alıyor.

i5 4690K

İnternet i5 işlemcisi özellikle uzun süreli oyunlar konusunda kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Gigabyte GA-A320M

Yeni oyuncu jenerasyonunun bir numaralı ürünü olarak bulunan Gigabyte GA-A320M Anakart tavsiyesi 2018 ürünleri kullanıcılardan tam not alıyor.

Etiketler: anakart tavsiyesi, en iyi anakart tavsiyesi, anakart tavsiyesi 2018, en iyi anakart tavsiyesi

0 yorum:

Yorum Gönder

Anakart Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Anakart Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Anakart Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.