20 Haziran 2018 Çarşamba

Yaz Makyajı Tavsiyesi

Yaz Makyajı TavsiyesiSıcaklar başladıkça ten makyajı cildimiz için güneşle birlikte daha da zararlı bir hale gelmektedir. Güneşin zararlı ışınlarıyla birlikte kadınların yaz mevsiminde yaptığı makyajlar daha hafif olmalıdır. Cildi boğmayan, nefes aldıran ürünlerin kullanımına dikkat edilmelidir. Bizlerde yaz makyajı için bir kaç ürün tavsiyesinde bulunmak istedik.

Yaz Makyajı İçin Fondöten Tavsiyesi


Yazın makyaj yaparken güneş kremi bazlı ürünler kullanılmasını tavsiye ederiz. Cildinizi hijyenik tutmaya dikkat edip kullanacağınız ürünleri de özenle seçmelisiniz. Yaz makyajı için fondöten tavsiyesi için M.a.c Fondöten - Studio Fix Fluid Spf 15 Nc25 30 Ml hafif yapısıyla cildinizi boğmayıp gözeneklerinizi kapatmaz ve nefes aldırır. Her hangi bir kozmetik mağazasından ulaşabilirsiniz.

Yaz Makyajı İçin Allık Tavsiyesi


Kadınlar için olmazsa olmaz ürünlerden olan allıkların seçiminde her zaman kararsız kalınmıştır. Bizlerde özellikle yaz mevsimi için bir allık önerisinde bulunmak istedik. Hafif yapısıyla, rengiyle ve dokusuyla cildinize iyi gelecek Pupa Yaz Koleksi̇yonu-extreme Bronz Pudra 002 her kadının çok beğeneceği bir kozmetik ürünüdür.


Etiketler: yaz makyajı tavsiye, yaz makyajı tavsiyeleri, yaz makyajı tavsiyesi 2018, yaz için makyaj tavsiyesi 2018, yazın yapılabilecek makyaj tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Yaz Makyajı Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Yaz Makyajı Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Yaz Makyajı Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.