22 Haziran 2018 Cuma

Kaş Gürleştirme Tavsiyeleri

Kaş Gürleştirme TavsiyeleriGerek yanlış alma yöntemlerden gerekte genetik yapısından dolayı seyrek olan kaşlar özellikle biz kadınların sorun haline getirdiği bir durumdur. Bir kaşın gür olması yüzümüzü ortaya çıkarır. Kaşımızı alırken yüz şeklimize göre almaya da dikkat etmeliyiz.Yanlış bir şekilde alınan kaşta dökülmeler meydana gelebilir. Bizlerde çok önem verdiğimiz kaşlar için bazı doğal tarifler vermek istedik. Öncelikle piyasa da bununla ilgili ilaç ve bakım kremleri olduğunu da unutmamak gerek. Düzenli bir kullanımda gözle görülür kaş artışını sizde fark edeceksiniz. Kaş bakımınıza da dikkat etmeniz gerekir bunun için yüzünüz için kullandığınız makyaj malzemeleri ya da bakım kremlerinin kalitesine dikkat etmenizde fayda var. Kullandığınız ürünler kaşlarınızı dökebilir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise stresten uzak durmak. Stres kaşlarınızın dökülmesine neden olabilir. Şimdi sizler için tavsiyede bulunduğumuz başlıklara göz atabilirsiniz.

1-) Evde Yapılabilecek Kaş Gürleştirici Kür Tarifleri Tavsiyeleri


YUMURTA SARISI VE VAZELİN KARIŞIMI

Yumurta sarısı beyazından ayırıp küçük bir kaba alalım. İçine bir çay kaşığı vazelin koyup iyice çırpmanız gerekmektedir. Bu kürü her akşam uyumadan önce uygulayıp 15-20 dakika beklettikten sonra ılık suyla yıkamak gerekmektedir. Bir kaç hafta içinde farkı fark edeceksiniz.

SARIMSAK

Sarımsak hepimizin bildiği gibi sadece tek bir faydası olmaksızın birçok faydaya sahiptir. Güçlü bir antioksidan olması vücuttaki antibiyotik görevini üstlenmektedir. Sarımsak A, B ve C vitaminlerine sahip olup cildi yenileme ve ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olmaktadır. Sarımsak kaşa uygulandığı an içinde barındırdığı vitaminler sayesinde kıl kök hücrelerini besleyip daha uzun daha parlak daha ipeksi ve daha kalın kaşlara sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Gece uyumadan önce sarımsağı kesip kaşa direk olarak uygulanabileceği gibi iyice dövülerek elde edilen kürü parmağınız yardımıyla kaşlarınıza uygulamanız ve sabah uyanıldığında ılık suyla yıkanması yeterli olacaktır. Bu kürü haftada 3 veya 4 defa uygulanması ve ilk haftadan itibaren etkisini görebileceğiniz sarımsağa alerjiniz olmadığı takdirde hiç bir yan etkisi olmayan etkiye sahiptir.

2)Kaş Gürleştirici Önerilen Serum Tedavisi

EEOSE
FARMASİ Kaş ve Kirpik için Capixyl Serumu
SİNOZ Kaş ve kirpik serumu
Bioxcin Qantum kaş ve kirpik serumu

 

Etiketler: kaş gürleştirme, kaş gürleştirme tavsiye, kaş gürleştirme tavsiyesi, kaş gürleştirme tavsiyeleri, kaş gürleştirme tavsiyeleri 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Kaş Gürleştirme Tavsiyeleri Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Kaş Gürleştirme Tavsiyeleri başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Kaş Gürleştirme Tavsiyeleri başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.