29 Haziran 2018 Cuma

Jilet Tavsiyesi

Jilet TavsiyesiGünümüzde tıraş bıçakları yerine geleneksel tıraş yöntemi olan jilet kullanımını artması ile birçok kişi tarafından jilet tavsiyesi istenmektedir. Çünkü geleneksel yöntemler özellikle en sert erkek sakallarında bile pürüzsüz bir tıraş hissi yaratmaktadır. Günümüzde tıraş bıçaklarınım kullanım ömrünün az olması, maliyetlerini pahalı olması ve yeterli kalitede tıraş olmaması gibi nedenlerle geleneksel tıraş yöntemleri tercih edilmeye başlanmıştır. Bu aşama en iyi geleneksek tıraş için jilet tavsiyeleri oldukça önemlidir.

Özellikle ülkemizin çok büyük bir kısmı geleneksel tıraş yöntemlerine oldukça yabancı durumdadır. Bu durumda otomatikman jilet tavsiyesini gerekli kılmaktadır. Çünkü geleneksel yöntemler her ne kadar oldukça kaliteli ve iyi bir tıraş deneyimi sağlasa da jiletin kalitesi bundan ana rol üstlenmektedir. Kalitesi jilet tercihinde yüzün tahriş olma riski oldukça fazladır.

En İyi Jilet Tavsiyesi


En iyi Jilet tavsiyesi için en çok dikkat edilecek nokta jiletin sakalı kesme kalitesidir. Çünkü jiletler diğer tıraş bıçakları gibi çoklu kullanım için uygun değildir. Sadece tek kullanımlıktır. Bu sebeple normal tıraş bıçakları ile karşılaştırıldığından sağlık yönünden oldukça avantajlıdır. Çünkü normal tıraş bıçakları 5 ile 10 tıraş arasında kullanılmaktadır. Bu durumda tıraş bıçaklarının mikrop ve bakteri yuvası haline gelmesine sebep olabilmektedir. Bu sebeple en iyi jilet tavsiyesi tek kullanımlık ve en az yüzlük paketlerde alınan kaliteli kesim sağlayan jiletlerdir.
Ülkemizdeki jilet sektörü ve sunulan jiletlerin kaliteleri göz önüne alındığında en iyi Jilet tavsiyesi olarak Perma Sharp Super ve Derby markaları olarak gösterilmektedir. Özellikle 100’lü alımlarda hem uygun, hem sağlıklı hem de daha iyi kesim sağladığı için günümüzde popülerliği oldukça artmaktadır.

Jilet Tavsiyesi 2018


Jilet tavsiyesi 2018 yılı için sektörün bu anlamda 2 devi hala liderliğini sürdüreceğe benzemektedir. Çünkü büyük firmalar jilet değil de tıraş bıçaklarına çok daha fazla yatırım yapmaktadır. Özellikle daha kısa sürede tıraş olunmasını sağlaması buna etken olsa da günümüzde jilet kullanımı da popüler hale gelmiştir. Jilet tavsiyesi 2018 yılı popülerliğin daha da artacağı yönündedir. Gündelik kullanım dikkat alındığında 100’lük jilet paketi alımlarında normal tıraş bıçaklarına göre çok daha az maliyet ve daha kaliteli bir tıraş keyfi yaşanacağından dolayı jilet tavsiyesi 2018 yılı için oldukça önemli hale gelmiştir.

Etiketler: jilet tavsiye, jilet tavsiyesi, jilet tavsiyeleri, jilet tavsiye 2018, en iyi jilet tavsiye, en iyi jilet tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Jilet Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Jilet Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Jilet Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.