29 Haziran 2018 Cuma

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi
Kapatıcı ürünleri göz altı morluklarını, koyu cilt lekeleri gibi belirgin izleri kapatmaktadır. Doğru göz altı kapatıcısı tavsiyesi ile kusursuz bir görünüm sunmaya yardımcı olurken yanlış kapatıcı seçiminiz yapay durmakta ve özellikle sıcak havalar geldiği zaman cildin o kısmını kabarmış gibi gösterebilmektedir. Kapatıcıların piyasa üzerinde pek çok çeşidi yer almaktadır. Sizde göz altı kapatıcısı tavsiyesi deneyerek, size en uygun olanını seçmek için cildinizde denemeden almamanızı öneriyoruz. Bu yazımız içerisinde göz altı kapatıcısı tavsiyesi konusunda en güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz.

En İyi Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi


En iyi göz altı kapatıcısı tavsiyesi konusunda fondöteninizden 1-2 ton daha açık olması gerekmektedir. Aksi durumlarda kullanılacak olan fondötenle aynı renkte olan kapatıcı bir işe yaramamaktadır. Eğer göz altı için kapatıcı kullanmak istiyorsanız, kesinlikle fondöteninizi uygulamadan önce kullanmanız gerekmektedir. İnce bir fırça yardımıyla cilde uygulanan kapatıcı renklerin kalıcılığını ustaca kapatmaktadır.

Note Mineral Concealer

3 farklı tonu yer alan bu ürün göz altında kurutmaya yol açmaya gerek kalmadan ve ince çizgilere dolmadan orta kapatıcılık sunmaktadır. Bu ürün en iyi göz altı kapatıcısı tavsiyesi olarak verilmektedir.

Flormar Camouflage Palette Concealer

Eğer gözaltlarınızda yoğun morluk bulunuyorsa Flormar'ın Camouflage Palette Concealer ürününü kullanabilirsiniz.

MAC Mineralize Concealer

Mineraller ve besleyici bitki özeleri sayesinde nemlendirici bir kapatıcı ürünüdür.

Maybelline Instant Age Rewind Kapatıcı

Ürün göz altındaki çizgileri ve siyah halkaları kapatma konusunda son derece idealdir. Doğru bir seçim konusunda sizlere en iyi göz altı kapatıcısı tavsiyesi yazılarını incelemenizi öneriyoruz.

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi 2018


Her zaman göz altı kapatıcısı tavsiyesi 2018 konusunda kapatıcıyı sürmeyle makyajınıza başlamamanızı öneriyoruz. Çoğu kişinin göz altı kapatıcısı tavsiyesi 2018 uygulamasında bronz olmak için yaptığı hataya düşerek, koyu tonlar kullanmamanız önerilmektedir.

Göz altı morlukları için kullanılacak kapatıcı ürünler, kişinin ten renginden yalnızca 1-2 ton açık olması gerekmektedir. Çok açık tonlarda yer alan göz altı kapatıcıları makyajınızda sırıtmaktadır. Kapatıcı ürünleri her zaman gerektiği kadar kullanmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Daha azı cilt kusurlarını kapatamamasının yanında, daha fazlası ortaya kötü bir görüntü çıkarabilmektedir. Bu nedenle göz altı kapatıcısı tavsiyesi 2018 yazımı doğru şekilde okumanız gerekmektedir.

Etiketler: göz altı kapatıcısı tavsiyesi, en iyi göz altı kapatıcısı tavsiyesi, göz altı kapatıcısı tavsiye, göz altı kapatıcısı tavsiyesi 2018, en iyi göz altı kapatıcısı tavsiyesi 2018

0 yorum:

Yorum Gönder

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi Başlıklı Tavsiye Yazımızın Yorum Kuralları:

Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda argo barındırmayınız.
Göz Altı Kapatıcısı Tavsiyesi başlıklı tavsiye bağlantısına atacağınız yorumlarda küfür barındırmayınız.