20 Haziran 2018 Çarşamba

Aşk Kitapları Tavsiyesi

Aşk Kitapları Tavsiyesi Okunacak aşk kitabı arıyor fakat çok kararsız kalıyorsanız ya da hangi kitabın hangi konuyu anlattığını bilmiyorsanız sizler için derlediğimiz listeye göz atabilirsiniz. Aşk kitaplarından seçtiğimiz üç roman tavsiyemize aşağıdaki başlıklardan bulabilirsiniz.

1-) AFFEDER Mİ İNSAN ÇOK SEVERKEN

Okuyanların çok sevdiği ve Kitapyurdu'nda çok olumlu yorumlar yaptığı, Kaan Doğan'ın ilk kitabı olan Affeder Mi İnsan Çok Severken okuyucu kitlesinde beğeniyle söz edilen bir aşk kitabıdır. Etkileyici hikayesi ve derin aşk öyküsüyle çok beğeneceğiniz Affeder Mi İnsan Çok Severken kitabını DR ve diğer kitap satan mağazalardan satın alabilirsiniz. Kitapyurdu yorumlarını mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Severek okuyacağınız ve henüz herkesin bilmediği güzel bir roman. Sürükleyici. Her şeyden önce bir oturuşta bittiğine kefil olabileceğimiz bir kitap diyebiliriz.

2-) SENDEN ÖNCE BEN

Jojo Moyes'in çok satan Senden Önce Ben romanı dünyada çok beğenilen ilgiyle okunan ve daha sonra filme dönüştürülen bir aşk kitabıdır. Güzel bir aşk hikayesini ve fedakarlıkları anlatan bu kitap aşk kitapları tavsiyesi listemizde yerini aldı.

3-) KÜRK MANTOLU MADONNA

Sabahattin Ali'nin en çok konuşulan ve okunan kitabı olan Kürk Mantolu Madonna edebiyatın en güzel eserlerindendir. Naif ve bir o kadarda tutkulu aşkın anlatan bu kitabı okuyunca etkisinden kurtulamayacaksınız.

Ücretsiz Aşk Kitabı Tavsiyesi

Yazarın dijitalde yayınladığı ve ücretsiz olan aşk kitabını beğeneceğinizden eminiz. BiziSenTerkEttin.com linkinden kitabı ücretsiz okuyabilir ve o derin aşk öyküsüyle tanışabilirsiniz.


Etiketler: aşk kitapları tavsiyesi, aşk kitabı tavsiyesi, en iyi aşk kitapları tavsiyesi, aşk kitapları tavsiye 2018, yeni aşk kitapları tavsiyesi, ücretsiz aşk kitapları tavsiyesi

2 yorum:

  1. Affeder mi insan çok severken adlı roman kısa ama çok güzel bir roman. Onu okumuştum. Böyle güzel bir kitabı tavsiye ettiğiniz için diğer kitapların da güzel olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden senden önce ben adlı kitabı da alıp okuyacağım. Teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Ücretsiz dediğiniz kitabı okudum çok etkileyiciydi. Bizisenterkettin.com daki kitaptan bahsediyorum. Başka böyle ücretsiz sürekleyici aşk kitabı tavsiyeniz var mı acaba? Ben çok etkilendim bu kitaptan. Başka bildikleriniz varsa ve bu kadar sürükleyici ise yazar mısınız? Kitabı bir okuyuşta bitirdim çünkü.

    YanıtlaSil